M/W10N | (8 / 8) | Time | Behind | ||
1. | Euan Shedden | Southern Highlands Orienteers | 14:41 | ||
2. | Banjo Bluett-Jones | Abominable O-Men | 17:18 | +2:37 | |
3. | Rui Bluett-Jones | Abominable O-Men | 20:05 | +5:24 | |
4. | Veronika Iskhakova | Red Roos | 24:11 | +9:30 | |
5. | William Martin | Central Coast Orienteers | 37:57 | +23:16 | |
Logan Seaman | Wagga and Riverina Occasional Orienteers | DNS | |||
Ryder Seaman | Wagga and Riverina Occasional Orienteers | DNS | |||
Tessa Radajewski | Parawanga Orienteers | DNS | |||
W10A | (2 / 2) | Time | Behind | ||
Layla Dent | Red Roos | DNS | |||
Nicola McConaghy | Garingal Orienteers | DNS | |||
W14A | (7 / 7) | Time | Behind | ||
1. | Maggie Mackay | Uringa Orienteers | 1:17:02 | ||
2. | Ariadna Iskhakova | Red Roos | 1:17:03 | +0:01 | |
Savanna Sweeney | Western and Hills Orienteers | MP | |||
Alice Radajewski | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Aoife Rothery | Red Roos | DNS | |||
Lyra Simpson | Big Foot Orienteers | DNS | |||
Rebecca Craig | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
W16A | (5 / 5) | Time | Behind | ||
1. | Erika Enderby | Newcastle Orienteering Club | 1:00:49 | ||
Anneke Corry | Garingal Orienteers | DNS | |||
Ingrid Shelton Agar | Abominable O-Men | DNS | |||
Julia Barbour | Big Foot Orienteers | DNS | |||
Louise Barbour | Big Foot Orienteers | DNS | |||
W18A | (6 / 6) | Time | Behind | ||
1. | Natalie Miller | Bushflyers | 1:18:37 | ||
2. | Justine Hobson | Bushflyers | 1:25:54 | +7:17 | |
3. | Nea Shingler | Big Foot Orienteers | 1:27:52 | +9:15 | |
Mikayla Enderby | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Luca Squires | Southern Highlands Orienteers | DNS | |||
Martine Valais | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
W20A | (5 / 5) | Time | Behind | ||
1. | Emily Sorensen | Tintookies Orienteers | 1:38:56 | ||
2. | Serena Doyle | Uringa Orienteers | 1:44:27 | +5:31 | |
Nina Gannon | Range Runners Orienteering Club | MP | |||
Aurelie Valais | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
Ellen Currie | Garingal Orienteers | DNS | |||
W21A | (9 / 9) | Time | Behind | ||
1. | Melissa Thomas | Bennelong Northside Orienteers | 1:25:45 | ||
2. | Jennifer Enderby | Newcastle Orienteering Club | 1:48:23 | +22:38 | |
3. | Marina Iskhakova | Red Roos | 1:50:57 | +25:12 | |
4. | Elise Palethorpe | Bushflyers | 2:04:31 | +38:46 | |
5. | Rebecca George | Big Foot Orienteers | 2:11:53 | +46:08 | |
6. | Melissa Annetts | Garingal Orienteers | 2:51:32 | +85:47 | |
Shannon Jones | Abominable O-Men | MP | |||
Briohny Seaman | Wagga and Riverina Occasional Orienteers | DNS | |||
Nicola Blatchford | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
W21AS | (2 / 2) | Time | Behind | ||
1. | Alice Martin | Central Coast Orienteers | 1:12:27 | ||
Edith Gray | Abominable O-Men | DNS | |||
W35A | (2 / 2) | Time | Behind | ||
1. | Aniko Fozo-Kertesz | Garingal Orienteers | 1:50:51 | ||
2. | Nikolett Halmai | Garingal Orienteers | 2:21:33 | +30:42 | |
W35AS | (2 / 2) | Time | Behind | ||
Alitia Dougall | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Caroline Jenkins | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
W40A | (8 / 8) | Time | Behind | ||
1. | Tracy Marsh | Big Foot Orienteers | 1:21:32 | ||
2. | Jenny Casanova | Wallaringa Orienteering Club | 1:39:19 | +17:47 | |
3. | Samantha Howe | Newcastle Orienteering Club | 2:11:16 | +49:44 | |
4. | Ruth Shedden | Southern Highlands Orienteers | 2:35:53 | +74:21 | |
5. | Brook Martin | Garingal Orienteers | 2:45:27 | +83:55 | |
6. | Rochelle Cox | Garingal Orienteers | 3:33:31 | +131:59 | |
Virpi Komulainen | Bennelong Northside Orienteers | DNF | |||
Kathie Dent | Red Roos | DNS | |||
W45A | (3 / 3) | Time | Behind | ||
Deirdre Sharkey | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Melanie Christie | Uringa Orienteers | DNS | |||
Melissa Joseph | Garingal Orienteers | DNS | |||
W45AS | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Rachael Povah | Bennelong Northside Orienteers | 1:11:39 | ||
2. | Vanessa Freeman | Big Foot Orienteers | 1:36:50 | +25:11 | |
3. | Jo Hobson | Bushflyers | 1:52:43 | +41:04 | |
4. | Saffron Sweeney | Western and Hills Orienteers | 2:08:29 | +56:50 | |
W50A | (12 / 12) | Time | Behind | ||
1. | Alison Inglis | Bushflyers | 1:17:15 | ||
2. | Sheralee Bailey | Bennelong Northside Orienteers | 1:31:02 | +13:47 | |
3. | Tania Kennedy | Garingal Orienteers | 2:25:40 | +68:25 | |
4. | Chris Stocks | Bushflyers | 2:25:56 | +68:41 | |
5. | Karen Langan | Western and Hills Orienteers | 3:11:57 | +114:42 | |
Helen O'Callaghan | Bush n Beach Orienteering Club | MP | |||
Barbara Hill | Garingal Orienteers | DNS | |||
Cath Chalmers | Red Roos | DNS | |||
Clare Netherton | Garingal Orienteers | DNS | |||
Linda Sesta | Uringa Orienteers | DNS | |||
Margaret Peel | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
Martina Craig | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
W55A | (10 / 10) | Time | Behind | ||
1. | Paula Shingler | Big Foot Orienteers | 57:52 | ||
2. | Jo Parr | Big Foot Orienteers | 1:25:01 | +27:09 | |
3. | Carolyn Matthews | Newcastle Orienteering Club | 1:49:48 | +51:56 | |
4. | Nicola Nygh | Big Foot Orienteers | 1:59:38 | +61:46 | |
5. | Sharon Lambert | Bennelong Northside Orienteers | 2:06:29 | +68:37 | |
6. | Wendy McConaghy | Garingal Orienteers | 2:07:39 | +69:47 | |
Airdrie Long | Garingal Orienteers | MP | |||
Sharon Burgess | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Amanda Mackie | Big Foot Orienteers | DNS | |||
Sue Garr | Parawanga Orienteers | DNS | |||
W55AS | (8 / 8) | Time | Behind | ||
1. | Jane Barnett | Bushflyers | 1:41:00 | ||
2. | Maria Orr | Newcastle Orienteering Club | 1:55:50 | +14:50 | |
3. | Sue Froude | Illawarra Kareelah Orienteers | 2:08:57 | +27:57 | |
Barbara Dawson | Garingal Orienteers | DNS | |||
Elaine Murdoch | Garingal Orienteers | DNS | |||
Gayle Shepherd | Uringa Orienteers | DNS | |||
Julie Shepherd | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
Sandra Stewart | Southern Highlands Orienteers | DNS | |||
W60A | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Mary McDonald | Abominable O-Men | 1:45:39 | ||
Debbie Davey | Wagga and Riverina Occasional Orienteers | DNS | |||
Liz Abbott | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Maureen Fitzpatrick | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
W65A | (5 / 5) | Time | Behind | ||
1. | Hilary Wood | Central Coast Orienteers | 1:04:40 | ||
2. | Robyn Pallas | Central Coast Orienteers | 1:12:28 | +7:48 | |
3. | Julia Prudhoe | Central Coast Orienteers | 1:20:56 | +16:16 | |
4. | Vicki Wilmott | Illawarra Kareelah Orienteers | 1:49:01 | +44:21 | |
Ann Scown | Abominable O-Men | DNS | |||
W65AS | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Barbara Junghans | Garingal Orienteers | 1:43:32 | ||
Cheryl Bluett | Bennelong Northside Orienteers | MP | |||
Coral Dow | Bushflyers | DNS | |||
Robyn D'Ascenzo | Bushflyers | DNS | |||
W70A | (7 / 7) | Time | Behind | ||
1. | Valerie Barker | Bushflyers | 1:27:38 | ||
2. | Toy Martin | Newcastle Orienteering Club | 1:36:06 | +8:28 | |
3. | Val Hodsdon | Southern Highlands Orienteers | 1:55:59 | +28:21 | |
4. | Pat Miethke | Parawanga Orienteers | 1:57:42 | +30:04 | |
Carol Jacobson | Garingal Orienteers | DNS | |||
Judy Allison | Red Roos | DNS | |||
Kerryne Jones | Red Roos | DNS | |||
W75A | (5 / 5) | Time | Behind | ||
1. | Carolyn Chalmers | Newcastle Orienteering Club | 1:36:41 | ||
2. | Ann Ingwersen | Parawanga Orienteers | 1:44:26 | +7:45 | |
Ann Sutton | Red Roos | MP | |||
Bryony Cox | Garingal Orienteers | DNS | |||
Margaret Duguid | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
W80A | (1 / 1) | Time | Behind | ||
Janet Morris | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
W85A | (1 / 1) | Time | Behind | ||
Maureen Ogilvie | Uringa Orienteers | DNS | |||
M10A | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Zaf Bluett-Jones | Abominable O-Men | 19:23 | ||
2. | Shay Sweeney | Western and Hills Orienteers | 28:37 | +9:14 | |
Levi Coady | Western and Hills Orienteers | DNF | |||
Baxter Peel | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
M12A | (5 / 5) | Time | Behind | ||
1. | Rory Shedden | Southern Highlands Orienteers | 30:28 | ||
Alton Freeman | Big Foot Orienteers | DNF | |||
Connor Dent | Red Roos | DNS | |||
Hayden Dent | Red Roos | DNS | |||
Kari Marsh | Big Foot Orienteers | DNS | |||
M14A | (6 / 6) | Time | Behind | ||
1. | Alex Woolford | Bush n Beach Orienteering Club | 53:41 | ||
2. | Lachlan Coady | Western and Hills Orienteers | 1:15:41 | +22:00 | |
Ben McConaghy | Garingal Orienteers | DNS | |||
Curtis Pepper | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Elye Dent | Red Roos | DNS | |||
Jonathan Nolan | Uringa Orienteers | DNS | |||
M16A | (10 / 10) | Time | Behind | ||
1. | Jamie Woolford | Bush n Beach Orienteering Club | 1:15:20 | ||
2. | Cooper Horley | Garingal Orienteers | 1:23:26 | +8:06 | |
Callum Waland | CAS N | MP | |||
Tommy Mella | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Will Kay | Western and Hills Orienteers | MP | |||
Oliver Freeman | Big Foot Orienteers | DNF | |||
Timothy McConaghy | Garingal Orienteers | DNF | |||
Jamie Marsh | Big Foot Orienteers | DNS | |||
Kieran Joseph | Garingal Orienteers | DNS | |||
Owen Radajewski | Parawanga Orienteers | DNS | |||
M18A | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Sam Woolford | Bush n Beach Orienteering Club | 1:17:02 | ||
2. | Selwyn Sweeney | Western and Hills Orienteers | 2:07:29 | +50:27 | |
3. | Clyde McGhee | Bennelong Northside Orienteers | 2:42:12 | +85:10 | |
Kelvin Meng | Uringa Orienteers | MP | |||
M20A | (7 / 7) | Time | Behind | ||
1. | Ewan Shingler | Big Foot Orienteers | 1:21:50 | ||
2. | Oskar Mella | Newcastle Orienteering Club | 1:34:23 | +12:33 | |
3. | Oscar Woolford | Bush n Beach Orienteering Club | 2:21:08 | +59:18 | |
4. | Toby Lang | Bushflyers | 2:30:49 | +68:59 | |
5. | Riley Grainger | Garingal Orienteers | 3:03:28 | +101:38 | |
Jake Evans | Big Foot Orienteers | DNF | |||
Tristan Miller | Bushflyers | DNS | |||
M21A | (21 / 21) | Time | Behind | ||
1. | Matt Doyle | Abominable O-Men | 1:45:22 | ||
2. | Alastair George | Big Foot Orienteers | 1:57:47 | +12:25 | |
3. | Ryan Stocks | Bushflyers | 2:03:09 | +17:47 | |
4. | Dave Meyer | Southern Highlands Orienteers | 2:12:17 | +26:55 | |
5. | David Stocks | Bushflyers | 2:16:45 | +31:23 | |
6. | Paul de Jongh | Bushflyers | 2:18:32 | +33:10 | |
7. | Richard Mountstephens | Big Foot Orienteers | 2:46:35 | +61:13 | |
8. | Justin Stafford | Newcastle Orienteering Club | 2:56:27 | +71:05 | |
9. | David Poland | Bushflyers | 3:38:34 | +113:12 | |
Andrew Brown | Big Foot Orienteers | MP | |||
Craig Roach | Southern Highlands Orienteers | MP | |||
Ian Meyer | Southern Highlands Orienteers | MP | |||
Grant Bluett | Abominable O-Men | DNF | |||
Richard Pattison | Bennelong Northside Orienteers | DNF | |||
Alex Massey | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
Benjamin Hanley | CAS N | DNS | |||
Hamish Prosser | Abominable O-Men | DNS | |||
Mark Bourne | Abominable O-Men | DNS | |||
Martin Dent | Red Roos | DNS | |||
Patrick Miller | Bushflyers | DNS | |||
Stephen Craig | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
M21AS | (5 / 5) | Time | Behind | ||
1. | Darren Slattery | Bennelong Northside Orienteers | 2:22:48 | ||
2. | David Bray | Garingal Orienteers | 2:28:46 | +5:58 | |
Alex Kennedy | Garingal Orienteers | DNS | |||
Robert Herkes | Garingal Orienteers | DNS | |||
Tom Kennedy | Garingal Orienteers | DNS | |||
M35A | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Andrew Slattery | Red Roos | 2:00:32 | ||
2. | Istvan Kertesz | Garingal Orienteers | 2:23:09 | +22:37 | |
3. | Nicole Mealing | Big Foot Orienteers | 3:37:10 | +96:38 | |
Ian McKenzie | Uringa Orienteers | DNS | |||
M35AS | (6 / 6) | Time | Behind | ||
1. | Steve Doyle | Abominable O-Men | 1:24:24 | ||
2. | Adam Horley | Garingal Orienteers | 2:00:57 | +36:33 | |
Dan Martin | Central Coast Orienteers | MP | |||
Dave Dorling | Bennelong Northside Orienteers | MP | |||
Emile Altmann | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Jordic Pellefigue | Parawanga Orienteers | DNS | |||
M40A | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | Lee Coady | Western and Hills Orienteers | 2:24:52 | ||
2. | Fedor Iskhakov | Red Roos | 2:33:45 | +8:53 | |
3. | James McQuillan | Western and Hills Orienteers | 2:39:36 | +14:44 | |
Peter Fozo | Garingal Orienteers | MP | |||
M45A | (7 / 7) | Time | Behind | ||
1. | Angus Shedden | Southern Highlands Orienteers | 1:46:39 | ||
2. | Stuart Deane | Garingal Orienteers | 3:08:35 | +81:56 | |
3. | Miles Ellis | Big Foot Orienteers | 3:18:31 | +91:52 | |
Armands Teteris | Garingal Orienteers | MP | |||
Damien Enderby | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Douglas Jay | Southern Highlands Orienteers | DNS | |||
Tate Needham | Red Roos | DNS | |||
M45AS | (6 / 6) | Time | Behind | ||
1. | David McGhee | Bennelong Northside Orienteers | 1:34:27 | ||
2. | Andrew Hobson | Bushflyers | 1:41:47 | +7:20 | |
3. | David Squires | Southern Highlands Orienteers | 1:46:16 | +11:49 | |
Paul Sweeney | Western and Hills Orienteers | MP | |||
Shane Jenkins | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Dmitry Stukov | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
M50A | (19 / 19) | Time | Behind | ||
1. | Jock Davis | Big Foot Orienteers | 1:08:03 | ||
2. | Matthew Stocks | Bushflyers | 1:24:33 | +16:30 | |
3. | Shane Trotter | Newcastle Orienteering Club | 1:27:58 | +19:55 | |
4. | Ant Nolan | Uringa Orienteers | 1:30:13 | +22:10 | |
5. | Shane Doyle | Uringa Orienteers | 1:43:07 | +35:04 | |
6. | Ross Morrison | Garingal Orienteers | 1:48:56 | +40:53 | |
7. | Peter Annetts | Garingal Orienteers | 1:50:09 | +42:06 | |
8. | Paul Marsh | Big Foot Orienteers | 1:51:05 | +43:02 | |
9. | Peter McConaghy | Garingal Orienteers | 1:52:45 | +44:42 | |
10. | Peter Miller | Bushflyers | 2:05:38 | +57:35 | |
11. | Greg Lane | Parawanga Orienteers | 2:14:34 | +66:31 | |
12. | Nick Barlow | Garingal Orienteers | 3:33:30 | +145:27 | |
Christopher Ward | Abominable O-Men | DNS | |||
Hamish Mackie | Big Foot Orienteers | DNS | |||
John Scown | Abominable O-Men | DNS | |||
Michael Radajewski | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Nick Wilkinson | Big Foot Orienteers | DNS | |||
Rohan Hyslop | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Wayne Pepper | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
M55A | (14 / 14) | Time | Behind | ||
1. | Tony Woolford | Bush n Beach Orienteering Club | 1:13:15 | ||
2. | Mark Shingler | Big Foot Orienteers | 1:24:18 | +11:03 | |
3. | Andy Simpson | Big Foot Orienteers | 1:28:12 | +14:57 | |
4. | Glenn Burgess | Newcastle Orienteering Club | 1:32:06 | +18:51 | |
5. | Michael Warlters | Uringa Orienteers | 1:37:47 | +24:32 | |
6. | Andrew Wisniewski | Big Foot Orienteers | 1:43:20 | +30:05 | |
7. | Mark Freeman | Big Foot Orienteers | 1:54:57 | +41:42 | |
8. | Jamie Kennedy | Garingal Orienteers | 1:59:20 | +46:05 | |
9. | Peter Hopper | Bennelong Northside Orienteers | 2:38:38 | +85:23 | |
Ari Piiroinen | Bushflyers | DNS | |||
David Green | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
John Shelton Agar | Abominable O-Men | DNS | |||
Luke Wilmott | Central Coast Orienteers | DNS | |||
Tony Hill | Garingal Orienteers | DNS | |||
M55AS | (12 / 12) | Time | Behind | ||
1. | Ian Jessup | Garingal Orienteers | 1:21:53 | ||
2. | Andrew Mac Donald | Big Foot Orienteers | 1:24:15 | +2:22 | |
3. | Ellis Leung | Garingal Orienteers | 1:51:30 | +29:37 | |
4. | Michael Roylance | Big Foot Orienteers | 2:03:17 | +41:24 | |
Peter Orr | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Alex Davey | Wagga and Riverina Occasional Orienteers | DNS | |||
Colin Bailey | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
Garry Stewart | Southern Highlands Orienteers | DNS | |||
Peter Shepherd | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
Robert Bradley | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
Ron Pallas | Uringa Orienteers | DNS | |||
Stephan Wagner | Southern Highlands Orienteers | DNS | |||
M60A | (23 / 23) | Time | Behind | ||
1. | Bjorn Mella | Newcastle Orienteering Club | 1:13:20 | ||
2. | Roger Bourne | CAS N | 1:23:30 | +10:10 | |
3. | Ross Stewart | Bushflyers | 1:37:48 | +24:28 | |
4. | Grant McDonald | Abominable O-Men | 1:38:02 | +24:42 | |
5. | Geoff Todkill | Newcastle Orienteering Club | 1:45:09 | +31:49 | |
6. | John Brayan | Garingal Orienteers | 2:01:18 | +47:58 | |
7. | Michael Burt | Red Roos | 2:05:35 | +52:15 | |
8. | Andrew Lumsden | Big Foot Orienteers | 2:22:01 | +68:41 | |
Bob Morgan | Bennelong Northside Orienteers | MP | |||
Malcolm Roberts | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Jim Mackay | Uringa Orienteers | DNF | |||
Andrew Cumming Thom | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Colin Currie | Garingal Orienteers | DNS | |||
Dan Redfern | Garingal Orienteers | DNS | |||
Geoff Peel | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
Ian Prosser | Abominable O-Men | DNS | |||
Jon Glanville | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Michael Halmy | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Peter Thomason | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Phil Walker | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Russell Blatchford | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
Tim Perry | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
Tony Garr | Parawanga Orienteers | DNS | |||
M65A | (13 / 13) | Time | Behind | ||
1. | Eoin Rothery | Big Foot Orienteers | 1:14:39 | ||
2. | Melvyn Cox | Bennelong Northside Orienteers | 1:25:24 | +10:45 | |
3. | Colin Price | Central Coast Orienteers | 1:49:31 | +34:52 | |
4. | Julian Ledger | Bennelong Northside Orienteers | 2:30:39 | +76:00 | |
5. | Karl Spackman | Big Foot Orienteers | 2:50:04 | +95:25 | |
Ian Froude | Illawarra Kareelah Orienteers | MP | |||
Nick Dent | Central Coast Orienteers | DNF | |||
Paul Prudhoe | Central Coast Orienteers | DNF | |||
Bruce Bowen | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Jim Forbes | Garingal Orienteers | DNS | |||
Johnny Petersen | Garingal Orienteers | DNS | |||
Rodney Parkin | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Rudi Landsiedel | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
M65AS | (7 / 7) | Time | Behind | ||
1. | Robert Spry | Southern Highlands Orienteers | 58:02 | ||
Dave Lotty | Uringa Orienteers | DNF | |||
Andrew Vesey-Wells | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
Dennis Sparling | Garingal Orienteers | DNS | |||
Dick Ogilvie | Uringa Orienteers | DNS | |||
Michael D'Ascenzo | Bushflyers | DNS | |||
Stephen Holloway | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
M70A | (7 / 7) | Time | Behind | ||
1. | Steve Flick | Bennelong Northside Orienteers | 1:04:13 | ||
2. | Gordon Wilson | Bennelong Northside Orienteers | 1:27:40 | +23:27 | |
3. | Hugh Moore | Red Roos | 1:34:51 | +30:38 | |
4. | Warwick Selby | Garingal Orienteers | 1:54:12 | +49:59 | |
Alan Sargeant | Bushflyers | MP | |||
Bill Jones | Red Roos | MP | |||
Robert Allison | Red Roos | DNS | |||
M75A | (12 / 12) | Time | Behind | ||
1. | Terry Bluett | Bennelong Northside Orienteers | 55:32 | ||
2. | Ross Barr | Garingal Orienteers | 57:06 | +1:34 | |
3. | John Le Carpentier | Southern Highlands Orienteers | 1:10:57 | +15:25 | |
4. | Jim Merchant | Garingal Orienteers | 1:28:30 | +32:58 | |
5. | Ron Junghans | Garingal Orienteers | 1:39:57 | +44:25 | |
6. | Eric Wainwright | Red Roos | 1:46:33 | +51:01 | |
7. | John Sutton | Red Roos | 2:01:09 | +65:37 | |
8. | Kevin Curby | Illawarra Kareelah Orienteers | 2:19:16 | +83:44 | |
Barry Pearce | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
Frank Ingwersen | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Ken Jacobson | Garingal Orienteers | DNS | |||
Tim Cox | Garingal Orienteers | DNS | |||
M80A | (4 / 4) | Time | Behind | ||
1. | John Hodsdon | Southern Highlands Orienteers | 1:01:29 | ||
Bruce Dawkins | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Graham Fowler | Newcastle Orienteering Club | DNS | |||
Lloyd Gledhill | Garingal Orienteers | DNS | |||
M85A | (2 / 2) | Time | Behind | ||
1. | Barry Hanlon | Western and Hills Orienteers | 1:22:33 | ||
Pauli Piiroinen | Bushflyers | DNS | |||
W Junior B | (1 / 1) | Time | Behind | ||
Constance Valais | Western and Hills Orienteers | DNS | |||
M Junior B | (1 / 1) | Time | Behind | ||
William Nolan | Uringa Orienteers | DNS | |||
M Open B | (3 / 3) | Time | Behind | ||
1. | John Fitzsimmons | Southern Highlands Orienteers | 1:06:36 | ||
2. | Martin Cronin | Southern Highlands Orienteers | 1:36:21 | +29:45 | |
Paul Coleman | Uringa Orienteers | DNS | |||
W Open B | (9 / 9) | Time | Behind | ||
1. | Helen Golder | Southern Highlands Orienteers | 49:40 | ||
2. | Samantha Mella | Newcastle Orienteering Club | 1:17:04 | +27:24 | |
Natalie Grainger | Garingal Orienteers | MP | |||
Sally Quill | Newcastle Orienteering Club | MP | |||
Dayle Green | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
Hind Needham | Red Roos | DNS | |||
Jane Boland | Uringa Orienteers | DNS | |||
Jill Walker | Parawanga Orienteers | DNS | |||
Simone Jay | Southern Highlands Orienteers | DNS | |||
Organiser or Spectator | (4 / 4) | Time | Behind | ||
Billy Green | Illawarra Kareelah Orienteers | DNS | |||
Greg Barbour | Big Foot Orienteers | DNS | |||
Janet Dawkins | Bennelong Northside Orienteers | DNS | |||
Simon George | Big Foot Orienteers | DNS |
Created by MeOS 3.7SD.1221: 21/03/2021 6:47:50 PM
The splits (if any) go here